Pravidla

Dodržujme pár běžných pravidel..

Pravidla

Příspěvekod Sid » stř 19. led 2011 19:47:13

Dodržujme pravidla, ať se tu navzájem sneseme :roll:

1.) Budete respektovat všechna námi zadaná pravidla a to bez výjimek.

2.) Důrazně prosím, abyste se chovali slušně a vyvarovali se vulgární mluvě, urážkám a podobným zbytečnostem. Za něco takového navrhnu při řešení přestupku udělit BAN.

3.) Snažte se psát svou rodnou mateřštinou (předpokládá se, že CZ/SK). Pokud budete žádat o radu jiným nespecifikovaným jazykem, kde se místo jednoduchého "V" píše dvojité, nebo každé druhé písmenko je velké, bude se nám to špatně číst a ještě hůř odpovídat.

4.) Striktně zakazuji postovat příspěvky napsané Caps-Lockem (pro ty, co by nevěděli- ASI NĚJAK TAKTO SE TO NEMÁ DĚLAT). Potom to vypadá, jako byste na nás křičeli a to my nemáme rádi. :)

5.) Dva a více příspěvků od stejného uživatele hned za sebou jsou považovány za SPAM a budou mazány, či spojeny. Pokud vás později napadne něco, co byste chtěli do svého původního příspěvku doplnit, použijte tlačítko EDIT/UPRAVIT.

6.) Za jakýkoliv zde postovaný WAREZ (soubory s nelegálním obsahem) bude udělen okamžitě BAN bez jakéhokoli nároku na unBAN.

7.) Budeme ctít zákony ČR (popřípadě SR) a za jakékoliv jejich porušení (rasové projevy, propagace fašismu, atp.) přijde zasloužený trest.

8.) Snažte se vyvarovat OT (OffTopicu- Věc, která nesouvisí s řešeným tématem). Téma se pak stává nepřehledným a nedá se v něm pomalu nic najít.

9.) Prosím, abyste necitovali zbytečně poslední příspěvek. Každý pochopí, komu odepisujete. Opět takto přispějeme k přehlednosti tématu. Citace ostatních příspěvků se snažte zkrátit na co nejrozumnější míru (tj. aby v citaci bylo pouze to, na co váš příspěvek reaguje).

10.) Zamčené téma lze odemknout pouze po dohodě s moderátorem, či administrátorem fóra.

11.) Pokud jste sem přišli jen kritizovat práci a snažení druhých, tak radši zavřete okno s naším fórem a jděte jinam. :)

12.) Název tématu zvolte takový, aby co nejvýstižněji charakterizoval obsah celého problému. Vyvarujte se použití názvu příspěvku jako "Prosím pomooooooc", "Help", "Co s tím" a podobně.

Vyhrazuji si právo kdykoli pravidla pozměnit, doplnit, či jinak upravit. Na změnu, či doplnění pravidel budete upozorněni formou hromadné Soukromé zprávy.
Uživatelský avatar
Sid
level 2
level 2
 
Příspěvky: 44
Registrován: sob 08. led 2011 16:51:07

Zpět na Pravidla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat