Nechce do klece

Vše okolo našich miláčků (korela)

Nechce do klece

Příspěvekod Pepík » pon 31. led 2011 10:54:33

Dobrý den. Mám již měsíc korelu ze zverimexu a je naprosto úžasná. Běhá za mnou když chodím po obyváku, lítá za mnou když jdu z místnosti do místnosti a přirostli jsme si k srdci až to je někdy přehnané. Nejvíce si oblíbila přírodní místo, kam jsem dal klacky ze stromu na takový keř v obýváku. Problém nastává, když ji chci dát na noc do klece. Když už je u klece (nesu ji na prstě) tak si to uvědomí a těsně před klecí vzlítne a letí opět do obýváku. Jendou jsem na ni musel hodit hard abych ji donesl zase upět do svého domečku? Je nějaká rady jak ji dostat do klece?
Pepík
 

Re: Nechce do klece

Příspěvekod Sid » pon 31. led 2011 12:10:40

Vítám tě na fóru http://www.papousek.tode.cz

Tak ty řešíš úplně jinou věc než všichni ostatní. Nevím přesně jak bych se zachoval v této situaci. Hlavně bych přes ptáka neházel hadr, nebo mu z toho chudákovi hrábne.. Nezkoušel jsi ho do klece nalákat na nějakou hračku, mlsek? Proč vůbec nemůžu být papoušek přes noc v obýváku? Hlavně bych ho teď krmil jenom z krmítka v kleci, ať si zvykne, že ho tam vždy najde. Až dostane hlad tak si tam rád zalítne.
Uživatelský avatar
Sid
level 2
level 2
 
Příspěvky: 44
Registrován: sob 08. led 2011 16:51:07

Re: Nechce do klece

Příspěvekod Boky » úte 01. úno 2011 12:34:01

Házení hadru přes papouška je opravdu nešťastně řešení!
Boky
level 0
level 0
 
Příspěvky: 10
Registrován: úte 25. led 2011 16:24:45

Re: Nechce do klece

Příspěvekod Jarní den » čtv 30. zář 2021 16:07:51

My pouštíme korelu každý večer ven, se zavíráním byl problém a nic nefungovalo, ale perfektně se nám osvědčila tma - zjistili jsme, že když je tma, tak se bojí vzlétnout a tudíž těsně před dvířky neseskočí z prstu, ale nechá se posadit na bidýlko. Trochu se při tom vzteká a syčí, ale je to bez boje.
Jarní den
 


Zpět na Korela

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron